• O nas

Sklep internetowy www.radwansport.com.pl jest własnością firmy RADWANSPORT. Firma ma swoją siedzibę w Nowym Tomyślu przy ulicy Szpitalnej 48.

Naszym ogromnym atutem, który bardzo mocno "przemawia" do naszych klientów jest posiadanie przez nas sklepu stacjonarnego, który mieści się na os. Batorego 52 w Nowym Tomyślu i jest prowadzony przez właścicieli.

Jesteśmy obecni na rynku sportowym od 2010r. Rozpoczynając swoją działalność w Internecie byliśmy ukierunkowani na jak największą satysfakcję klienta z dokonanych u nas zakupów.

Teraz po kilku latach na polskim rynku wiemy - że najważniejsza dla klienta jest uczciwa cena oraz dbanie o klienta. Z dumą możemy stwierdzić - że potrafimy sprostać tym wymaganiom, a nasze ceny są zawsze atrakcyjne i zapewne konkurencyjne do innych sklepów (lub nawet Allegro).   

W swojej ofercie posiadamy towary najbardziej znanych marek sportowych, takich jak: JAKOMasitaSaller,  Nike, Puma, Adidas, Asics, i inne. 

Naszymi głównymi klientami są kluby piłkarskie, firmy, instytucje, szkoły oraz oczywiście klienci indywidualni.

 

Lata działalności na rynku przyniosły nam wiele doświadczeń i sytuacji, w których mieliśmy możliwość sprawdzić się nie tylko jako firma ale, co najważniejsze, jako ludzie, którzy ją tworzą. Stale poszerzamy naszą ofertę produktową i usługi, dostosowując je do wymagań rynku i zmieniających się potrzeb nabywców. Radwansport regularnie bierze udział lub współorganizuje imprezy sportowe na terenie wielkopolski.

 

Kilka faktów:

2010 rok – otwarcie firmy RADWANSPORT – sklep internetowy

2012 rok – otwarcie sklepu stacjonarnego

2015 rok – zmiana lokalizacji sklepu stacjonarnego – trzykrotne powiększenie powierzchni sklepu.

 

Radwansport to sklep internetowy, dostępny w domenie radwansport.com.pl, wpisany do rejestru przedsiębiorców pod numerem REGON 639811910 oraz NIP 788-14-82-421.

Klienci mogą się kontaktować pod następującym adresem mailowym radwansport@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 663 820 220

 

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. 

Nasz wewnętrzny kodeks wartości: 

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań. 

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. 

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe. 

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. 

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom. 

Zapraszamy do Współpracy.

Tomasz Radwan